Kontaktul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwnbiw@umk.pl
obrazek nr 1

Galeria Katedry Fizjologii Zwierząt i Neurobiologii

Noc Biologów 2019

Zdjęcie ilustracyjne

Maszyneria ludzkiego ciała, czyli co mamy w środku i jak to działa

 

Prowadzący: dr Katarzyna Piątkowska, dr Przemysław Grodzicki, dr Hanna Kletkiewicz, dr Justyna Maliszewska, mgr Agnieszka Siejka, mgr Anna Przybylska, mgr Angelika Klimek

 

Ciało człowieka jest fascynujące i wciąż odkrywamy jego tajemnice. Uczestnicy warsztatów „Maszyneria ludzkiego ciała, czyli co mamy w środku i jak to działa” przenieśli się w głąb ludzkiego ciała. Zobaczyli jak wygląda wnętrze ciała człowieka na modelach i fantomie. Dowiedzieli się gdzie znajdują się różne narządy. Zobaczyli z jakich elementów składa się szkielet człowieka i dowiedzieli się jak i dlaczego możemy się poruszać. W trakcie zabawy (m.in. gry planszowe i karciane, quizy, rebusy, puzzle, wykreślanki, składanie fantoma anatomicznego, kolorowanki) sprawdzili swoją wiedzę o budowie ciała ludzkiego i jego funkcjonowaniu.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.