Fascynujacy Dzień Roślin

fot. Andrzej Romański

W piątek, 22 maja 2015 roku, na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska,  w ramach międzynarodowej akcji Fascynujący Dzień Roślin 2015 (organizowanej na wielu uczelniach w Polsce i na świecie), odbyło się wiele interesujących zajęć i wykładów ukazujących jak ważna i ciekawa jest wiedza o florze.

W dniu tym uczniowie mieli również możliwość zwiedzenia  szklarni z przewodnikiem i uczestniczenia w zajęciach, na których mogli zobaczyć eksponowane gatunki roślin tropikalnych i poznać ich rolę w przyrodzie i życiu człowieka.

Click to zoom the picture. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.