obrazek nr 1 obrazek nr 2 obrazek nr 3

Fascynujacy Dzień Roślin

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

W piątek, 22 maja 2015 roku, na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska,  w ramach międzynarodowej akcji Fascynujący Dzień Roślin 2015 (organizowanej na wielu uczelniach w Polsce i na świecie), odbyło się wiele interesujących zajęć i wykładów ukazujących jak ważna i ciekawa jest wiedza o florze.

W dniu tym uczniowie mieli również możliwość zwiedzenia  szklarni z przewodnikiem i uczestniczenia w zajęciach, na których mogli zobaczyć eksponowane gatunki roślin tropikalnych i poznać ich rolę w przyrodzie i życiu człowieka.

pozostałe wiadomości

[fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Andrzej Romański]  [fot. Andrzej Romański]  [fot. Andrzej Romański]  [fot. Andrzej Romański]