Światowy Dzień Ziemi

Dnia 25 kwietnia 2014 roku na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska obchodzono Światowy Dzień Ziemi.

Pracownicy oraz studenci Koła Naukowego Ochrony Środowiska UMK, przy współpracy z Toruńskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Botanicznego, przeprowadzili zajęcia warsztatowe i wykłady dla młodzieży szkolnej.
Obchody Światowego Dnia Ziemi zakończono wspólnym sadzeniem drzewek na terenie ogrodu Zaplecza Hodowlanego WBiOŚ. Posadzono miłorząb japoński, iglicznię trójcierniową, lipę amerykańską i dąb gontowy.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.