Projekt UNI-MISJA – warsztaty w szklarni

fot. Karol Fiedorek

Dnia 21 listopada 2019 roku w ramach projektu UNI-MISJA w szklarni odbyły się warsztaty dla uczniów klasy V szkoły podstawowej z Małej Nieszawki k. Torunia.

Tematem warsztatów było znaczenie roślin tropikalnych w przyrodzie i życiu człowieka. Oprócz nabytych  wiadomości na temat roli poszczególnych gatunków roślin tropikalnych zgromadzonych w szklarni, uczestnicy warsztatów mieli też możliwość założenia własnej uprawy w doniczce.

Projekt UNI-MISJA 2018-2021 jest realizowany przez Instytut Nauk Pedagogicznych Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych UMK we współpracy z Urzędem Gminy Wielka Nieszawka i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych w ramach projektu UNI-MISJA 2018-2021 prowadzone są warsztaty do modułu II 2019-2020, pt. „Lepszy uczeń”.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.