obrazek nr 1 obrazek nr 2 obrazek nr 3

Projekt UNI-MISJA – warsztaty w szklarni

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Karol Fiedorek

Dnia 21 listopada 2019 roku w ramach projektu UNI-MISJA w szklarni odbyły się warsztaty dla uczniów klasy V szkoły podstawowej z Małej Nieszawki k. Torunia.

Tematem warsztatów było znaczenie roślin tropikalnych w przyrodzie i życiu człowieka. Oprócz nabytych  wiadomości na temat roli poszczególnych gatunków roślin tropikalnych zgromadzonych w szklarni, uczestnicy warsztatów mieli też możliwość założenia własnej uprawy w doniczce.

Projekt UNI-MISJA 2018-2021 jest realizowany przez Instytut Nauk Pedagogicznych Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych UMK we współpracy z Urzędem Gminy Wielka Nieszawka i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych w ramach projektu UNI-MISJA 2018-2021 prowadzone są warsztaty do modułu II 2019-2020, pt. „Lepszy uczeń”.

pozostałe wiadomości

[fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]  [fot. Karol Fiedorek]