Instytut Biologii

Kontaktul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwnbiw@umk.pl

STUDIUM PRAKTYCZNEJ NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH ZAPRASZA NA KURSY JĘZYKOWE. WAŻNE INFORMACJE DLA STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW

Zdjęcie ilustracyjne

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych  UMK zaprasza studentów, doktorantów,  pracowników naukowo-dydaktycznych oraz administracji Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych na odpłatne kursy językowe.

Studentom I roku studiów, dla których nadchodzący rok akademicki oznacza rok przerwy w nauce języków, Studium oferuje kurs „Przygotowanie do lektoratu,” na poziomie B1, którego celem jest powtórzenie i usystematyzowanie gramatyki, poszerzanie słownictwa oraz doskonalenie poszczególnych sprawności językowych. Udział w kursie pomoże odświeżyć wiadomości z zakresu szkoły średniej, zanim przystąpią Państwo do zgłębiania języka specjalistycznego, stanowiącego podstawę obowiązkowego lektoratu na II roku. Kurs obejmuje 30 godzin lekcyjnych (zajęcia raz w tygodniu w trybie on-line). Cena za godzinę tylko 13,50 zł – 405 zł za semestr (możliwość płatności w czterech ratach po 102 zł)

Wszystkich Państwa zachęcamy do udziału w kursach z native speakerami, w tym konwersacje z Amerykanką na poziomie B1 i B2, zajęcia z języka hiszpańskiego na poziomie A1 i A2 (polsko-hiszpański duet lektorów),  lub fińskiego z rodowitym Finem (kurs pod patronatem Honorowego Konsula Finlandii w Toruniu) na poziomie A1 i A2. Godnym polecenia jest również kurs przygotowawczy do First Certificate in English oraz do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego ogólnego TELC na poziomie B1/B2. Popularnością cieszy się również kurs języka rosyjskiego – poziomy A1 i A2 oraz konwersacje na poziomie B1, a także absolutna NOWOŚĆ – język norweski od podstaw.

Jak zawsze, oferujemy wysoką jakość zajęć, atrakcyjne ceny z systemem ratalnym oraz komfort nauki zdalnej.

Więcej informacji na stronach internetowych:

https://spnjo.umk.pl/kursy/kursy-doskonalace/  oraz https://www.facebook.com/SPNJO.UMK/

Informacji telefonicznych udzieli sekretariat SPNJO, tel. 56 611 42 12 lub 56 611 42 13.

pozostałe wiadomości