18. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki

fot. Andrzej Romański

22 kwietnia 2018 r. Zakład Genetyki po raz kolejny uczestniczył w Toruńskim Festiwalu Nauki i Sztuki.

Na warsztaty pt. "Początek życia zapisany jest w DNA", przybyły dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Zajęcia prowadzili: mgr Zuzanna Znajewska, mgr Olga Narbutt oraz studenci z kierunków: biotechnologia, biologia sądowa: Nikola Sikora, Wiktoria Pyrkosz i Łukasz Tymiński.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.