Kontaktul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwnbiw@umk.pl
zdjęcie nagłówkowe

Pracownicy

Kierownik Katedry
dr hab. Grażyna Dąbrowska, prof. UMK
pok. C217;  tel. (56) 611-26-83
konsultacje: wtorek 13-14, środa 10-11
e-mail: browsk@umk.pl
Researchgate
Google Scholar

dr Agnieszka Mierek-Adamska (adiunkt)
pok. C219; tel. (56) 611-45-76
konsultacje: czwartek 9.30-11.30
e-mail: mierek_adamska@umk.pl
Marie Sklodowska-Curie IF
Researchgate
Google Scholar

dr inż. Justyna Boniecka (adiunkt)
pok. C218; tel. (56) 611­-45­-76
konsultacje: środa 12.30-14.30
e­mail: jboniecka@umk.pl
Researchgate
Google Scholar

mgr Milena Kulasek (asystent)
pok. C219; tel. (56) 611-45-76
konsultacje: poniedziałek 11-13
e-mail: milena.kulasek@umk.pl
Researchgate
Google Scholar

dr Magdalena Nocny (adiunkt dydaktyczny)
pok. C235; tel. (56) 611-45-72
konsultacje: czwartek 10-12
e-mail: nocny@umk.pl
Researchgate

dr Agnieszka Richert (adiunkt)
pok. C216; tel. (56) 611-45-76
konsultacje: poniedziałek 9-11
e-mail: a.richert@umk.pl
Researchgate
Google Scholar

mgr Olga Narbutt (starszy specjalista inż.-tech.)
pok. C216; tel. (56) 611-45-76
e-mail: olga.narbutt@umk.pl
Researchgate

Doktoranci:

mgr Zuzanna Garstecka
e-mail: znajewsk@doktorant.umk.pl
Researchgate
Google Scholar

mgr Wiktoria Konieczna
pok. C234; tel. (56) 611-45-76
e-mail: wpyrkosz@doktorant.umk.pl

mgr Sena Turkan
pok. C234; tel.(56) 611-45-76

mgr Wioleta Tylman-Mojżeszek
e-mail: tylman@doktorant.umk.pl

Pracownicy emerytowani:
dr hab. Anna Goc, prof. UMK