Seminarium na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska

fot. Olga Narbutt

Dokładność pomiarów a poprawność wyników.

22 lutego 2018 roku z inicjatywy pracowników Zakładu Genetyki, dr hab. Grażyny Dąbrowskiej i mgr Olgi Narbutt na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska odbyło się seminarium zatytułowane: Dokładność pomiarów a poprawność wyników, którego sponsorem była Grupa Alchem Sp. z o.o. Spotkanie zorganizowane zostało przez mgr Martę Saldat. Seminarium - szkolenie przebiegało w pięciu modułach, w których poruszano ważne aspekty techniczne pracy w laboratorium. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się moduł V - Nowoczesne protokoły przygotowania próbek do analiz LC-MS-potrójny kwadrupol a wysokorozdzielczy spektrometr mas. Wśród 40 uczestników (pracowników, doktorantów i studentów) spotkania oprócz osób z naszego Wydziału, gośćmi seminarium byli pracownicy z Wydziału Chemii, Wydziału Nauk o Ziemi, Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum UMK oraz Instytutu Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników w Toruniu.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.