X finał konkursu „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw” 2018

Naukowcy z Zakładu Genetyki znaleźli się wśród laureatów konkursu „Liderzy Innowacji”, organizowanego przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego i samorząd województwa kujawsko-pomorskiego.

X finał konkursu „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw” odbył się 9 listopada 2018 w Toruńskim Parku Technologicznym. W gronie laureatów są również przedstawiciele Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Kapituła konkursowa przyznała Certyfikat „Innowacyjna Marka Regionu InnoMaRe. Made In Kujawsko-Pomorskie” w kategorii „Nauka” dla Zakładu Genetyki Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UMK za rozwiązanie pod nazwą: „Biologiczny stymulator plonowania”. Wynalazek to dzieło zespołu naukowców kierowanego przez dr hab. Grażynę Dąbrowską.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.